Futsal toernooi Sociom 2025
Op dinsdag 30 december stond Cuijk weer helemaal in het teken van sport, plezier en saamhorigheid tijdens het jaarlijkse kerstzaalvoetbaltoernooi van het jongerenwerk van Sociom. Een mooie traditie die al meer dan 20 jaar bestaat en elk jaar opnieuw jongeren samenbrengt.
Dit jaar deden maar liefst 28 teams mee, goed voor zo’n 200 deelnemers in de leeftijd van 10 tot en met 28 jaar. De sporthal zat vol energie, niet alleen op het veld maar ook op de tribunes, waar ouders, opa’s en oma’s, vrienden en familie de teams enthousiast aanmoedigden.
Een bijzonder hoogtepunt dit jaar was de allereerste meidenpoule: vier fanatieke meisjesteams die met volle inzet en enthousiasme lieten zien dat zaalvoetbal voor iedereen is. Een mooie en belangrijke toevoeging aan het toernooi! Dankzij de steun van lokale sponsoren en het bekende PANNA Magazine werd het opnieuw een geslaagde editie. Een dag vol sportiviteit, talent en verbinding.